Filozofia działania naszej firmy

Naczelną ideą naszego warsztatu samochodowego jest przede wszystkim pomoc innym ludziom. Chcemy, aby Państwa auta działały zawsze na 100% swoich możliwości, aby były wolne od usterek, a co za tym idzie zapewniały Państwu możliwie jak największe bezpieczeństwo.

Niesprawne auto a wypadki

Niesprawność techniczna auta jest przyczyną wielu wypadków. W roku 2013 usterki aut spowodowały 144 wypadki drogowe. Aż 53 z nich można byłoby uniknąć, gdyby właściciel samochodu wybrał się na przegląd.

W wyniku niedopatrzeń zginęło wtedy 6 osób, a 63 zostało rannych. Niemalże wśród połowy wypadków jako główną przyczynę podaje się brak prawidłowego oświetlenia pojazdu, drugą z kolei jest brak dostosowanego do aktualnych warunków pogodowych ogumienia (10,2% wypadków), a za trzecią uszkodzenia układu hamulcowego (9,4% wypadków).

To pokazuje, jak ważne są regularne badania techniczne w celu zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Możesz nam zaufać

Jeśli Tobie lub Twoim bliskim zdarzyło się, że z powodu słabej znajomości zagadnień motoryzacyjnych zostaliście naciągnięci na niepotrzebne usługi lub koszt napraw Waszych aut był wyższy niż powinien, to z nami możecie być spokojni. Wobec naszych klientów nie stosujemy oszukańczych praktyk, które budzą nie tylko nasze oburzenie, ale wręcz obrzydzenie.

Jesteśmy firmą, która chce zagwarantować Państwu solidną opiekę bez względu na poziom Państwa wiedzy na temat motoryzacji.

Wieloletnie doświadczenie

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół specjalistów, którzy zawsze służą fachową poradą, jak i skuteczną ekspertyzą stanu technicznego pojazdu. Możecie być Państwo pewni, że wasze auto jest w naprawdę dobrych rękach. Pielęgnowane i rozwijane przez nas latami, w ramach specjalistycznych szkoleń umiejętności i wiedza na temat motoryzacji, pozwala nam łączyć miłość do aut z ideą naszej firmy.

Spełnimy wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pomoże w niezbędnych naprawach auta, a także pozwali skutecznie zdiagnozować usterki i znaleźć sposób na ich rozwiązanie.

Stawiamy na świadomość

Każdy wie, że lepiej zapobiegać niż leczyć, nie inaczej myśli nasz zespół. Dlatego zachęcamy wszystkich naszych klientów do okresowych przeglądów auta. Nie tylko naprawimy Państwa auto, ale także pomożemy zapobiegać ich powstawaniu. Każdy z naszych klientów może liczyć z naszej strony na pomoc w zrozumieniu prawidłowej eksploatacji auta. Pozwoli to Państwu oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.