Wypożyczalnia samochodów w Łodzi – Skoda Rapid od 49zł

W dzisiejszych czasach samochód z wypożyczalni to już nie luksus. Może sobie na niego pozwolić praktycznie każdy. Ceny wypożyczenia są coraz niższe, a auta coraz atrakcyjniejsze.

Auto możemy wypożyczyć np. w przypadku awarii naszego prywatnego samochodu. Wyobraźmy sobie sytuację, że musimy pilnie dojechać do klienta na umówione spotkanie a nasze auto czeka na serwis w warsztacie. Często nawet nie wiemy jak długo potrwa naprawa. Wypożyczenie samochodu w przypadku gdy ceny oscylują w granicach kilkudziesięciu złotych dziennie to doskonałe rozwiązanie naszego problemu.

Inny przykład… Wyobraź sobie, że chcesz zwiedzić Łódź, a mieszkasz w miejscowości oddalonej o 300 czy więcej kilometrów. Dobrym pomysłem będzie przyjechanie do Łodzi środkiem komunikacji publicznej a następnie wynajęcie małego auta, którym szybko i sprawnie jesteśmy w stanie wszędzie podjechać – zobacz. Dla wielu jechanie samochodem przez całą Polskę jest dość stresujące. Ceny paliw też do najniższych nie należą. Natomiast w pociągu można spokojnie zająć swoje miejsce i zrelaksować się czytając książkę.

Korzystanie z wypożyczonego auta podczas wakacji zagranicznych to już praktycznie standard na całym świecie.

Firma MiJ - Łódź - numer telefonu - 42 236 30 31

Wypożyczalnia samochodów Łódź

Wypożyczalnia aut w Łodzi przy naszej firmie powstała głównie z myślą o klientach warsztatu. Postanowiliśmy jednak rozszerzyć ofertę na wszystkich zainteresowanych. Oferujemy wynajem krótkoterminowy oraz średnioterminowy.

Dlaczego warto wypożyczyć auto właśnie u nas?

Zasiądziesz za kierownicą nowiutkiej Skody Rapid z ekonomicznym a zarazem dynamicznym silnikiem 1.0 90KM. Spalanie auta w granicach 6 litrów po mieście na pewno nie zrujnuje Twojego portfela.

Dodatkowo dla wygody auta wyposażono w czujniki parkowania. To bardzo ułatwia parkowanie w ciasnych miejscach parkingowych.

Wydajna i pachnąca klimatyzacja zapewni Ci komfort podróżowania nawet w najbardziej upalne dni.

Wynajmowane przez nas auta są w wersji spaceback, mają bardzo pojemny i ustawny bagażnik o wielkości 550 litrów. Bez problemu przewieziesz nawet kilka walizek czy duże zakupy.

Firma MiJ - Łódź - numer telefonu - 42 236 30 31
Skoda Rapid z wypożyczalni samochodów Łódź
Komfortowa Skoda Rapid Spaceback
Skoda Rapid Spaceback od 49 zł
Do wypożyczenia od 49 zł

Tani wynajem aut na wyciągnięcie ręki

Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm. Koszt wynajmu to tylko 86 zł brutto za dobę. Jeśli jesteś klientem naszego serwisu dostaniesz dodatkowo 15% rabatu czyli zapłacisz za dobę 75 zł brutto.

W przypadku gdy wypożyczysz i oddasz auto tego samego dnia zapłacisz tylko 56 zł lub 49 zł jeśli jesteś naszym klientem.

W przypadku wypożyczenia auta na ponad tydzień otrzymasz dodatkowy rabat ustalany indywidualnie w zależności od długości najmu.

Przyjmujemy płatność gotówką oraz kartą płatniczą. Miejsce odbioru oraz zwrotu samochodu to Łódź, ul. Puszkina 82 – Firma MiJ.

Warunki wynajmu zostały dokładnie określone w regulaminie.

Firma MiJ - Łódź - numer telefonu - 42 236 30 31

Zwiedzanie Łodzi i okolic wynajętym samochodem

Łódź – jedno z najstarszych polskich miast przez wiele wieków była największym ośrodkiem tkackim i sukienniczym. Wizytówką Łodzi jest niewątpliwie ulica Piotrkowska – najdłuższy, handlowy deptak w Polsce. Nie każdy wie, że Piotrkowska została wpisana do rejestru zabytków. W ciągu całego roku odbywa się na niej szereg imprez kulturowych np. festiwal światła czy różnego rodzaju koncerty znanych artystów.

Na zdjęciu ul. Piotrkowska nocą
Ulica Piotrkowska nocą

Przy ul. Piotrkowskiej znajduje się przepiękna, jedna z największych w Polsce Bazylika o wysokości ponad 100 metrów. Budynek wybudowano na początku 20 wieku z nieotynkowanej jasnożółtej cegły. Ogromne wrażenie robi również trójnawowe wnętrze wzorowane na niemieckiej Ulmer Münster.

Wypożyczając auto w Łodzi bardzo sprawnie zwiedzić można większość atrakcji turystycznych w ciągu jednego czy dwóch dni. Poza ul. Piotrkowską na Twojej liście musi znaleźć się również słynna na całą Polskę Manufaktura. Jest to największe centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe w Polsce, otwarte w 2006 roku po prawie 4 latach renowacji. Powierzchnia centrum to aż 27 hektarów – 9 hektarów po modernizacji i 9,5 nowo wybudowanej.

Ogromne wrażenie robi Muzeum Kanału „Dętka” – kiedyś podziemny, owalny zbiornik na wodę powstały z myślą o płukaniu sieci kanalizacyjnej w centrum miasta. Obecnie bardzo nietypowa i ciekawa atrakcja turystyczna.

Osoby lubiące zabawę w wodzie zapraszamy do największego w Polsce Aquaparku Fala. Poza ogromną strefą basenową znajduje się tam strefa saun, spa oraz wellness. Obiekt jest bardzo nowoczesny i świetnie wyposażony. Woda na fali w wielu miejscach jest dezynfekowana zdrowym ozonem bez użycia środków chemicznych.

Lubisz zwierzęta? Odwiedź łódzkie ZOO, znajduje się w nim ponad 2 tysiące zwierząt z ponad 600 różnych gatunków. Ogród jako jedyny w Polsce posiada zagrożone wyginięciem lwy azjatyckie.

W Łodzi znajduje się ponad 30 parków oraz przepiękny Ogród Botaniczny. Jego powierzchnia to aż 67 ha. W skład ogrodu wchodzi również Palmiarnia znajdująca się w Parku Źródliska.

Firma MiJ - Łódź - numer telefonu - 42 236 30 31

Od niedawna główną atrakcją turystyczną Łodzi jest też nowoczesny Dworzec Łódź Fabryczna. Dworzec jest integralną częścią Nowego Centrum Łodzi. Kompleks łączy komunikację kolejową, autobusową (dalekobieżną i miejską), tramwajową, rowerową oraz samochodową. Obok dworca znajduje się Planetarium oraz Centrum Nauki i Techniki.

Wypożyczalnia samochodów w Łodzi cieszy się dużym zainteresowaniem również ze względu na mnogość ciekawych miejsc znajdujących się poza miastem. Częstym kierunkiem są znajdujące się w Tuszynie centra handlowe „Ptak”. Można tam zakupić tanią a jednocześnie dobrą jakościowo odzież.

W Bełchatowie zwiedzimy największą w Polsce odkrywkową kopalnię węgla brunatnego.

Znajdujący się w województwie łódzkim Piątek to geometryczny środek Polski.

We Florentynowie pod Parzęczewem znajdziemy prawdziwą gratkę dla najmłodszych – „Dolinę Skrzatów – Park Skrzacich Opowieści, Figur i Ekspozycji„. Idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą oderwać się od szarej rzeczywistości i przeżyć niezapomnianą przygodę. W Dolinie Skrzatów znajdziesz dziesiątki domów, figur, skrzacich mostów, drabinek ożywianych opowieścią Skrzatologa i jego rodziny.

W łódzkim można również pojeździć na nartach. Profesjonalny stok narciarski znajduje się na Górze Kamieńsk. Długa i szeroka trasa jest przystosowana dla początkujących amatorów. To idealne miejsce treningowe przed wypadem w góry. Na miejscu jest również wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i wykwalifikowani instruktorzy.

Jeśli chcesz wygodnie i z klasą zwiedzić atrakcje turystyczne Łodzi i okolic zachęcamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni. Na pewno nie nadszarpniesz swojego budżetu i nerwów w związku z oczekiwaniem na kolejny tramwaj czy autobus.

A może potrzebujesz auta aby dojechać na spotkanie biznesowe? Zadzwoń! Przekonaj się jak łatwe i wygodne jest skorzystanie z wypożyczalni samochodów – Łódź, ul. Puszkina 82.

Firma MiJ - Łódź - numer telefonu - 42 236 30 31